Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Кращі рекламні кампанії Chanel №5 за всю історію

1 840

Парфуми Chanel №5 були створені парфумером Ернестом Бо спеціально за замовленням Габріель Шанель в 1921 році і з тих пір практично незмінні як за змістом, так і за зовнішнім оформленням. За статистикою, кожну хвилину в світі продається 2 флакона цього неперевершеного аромату.

Катрін Деньов, 1977

Chanel №5 — це символ не тільки Будинку Chanel, але і всієї Франції. Не дивно, що в рекламному ролику 1977 року, автором якого став культовий Хэльмут Ньютон, з’явилася саме Катрін Деньов – головна французька красуня, кінодіва, яка підкорила мільйони чоловіків і стала еталоном краси і стилю для мільйонів жінок.

Ніколь Кідман, 2004

Історію, розказану режисером-естетом Базом Лурманом, по праву можна вважати найбільш романтичною і найкращою рекламою, яку коли-небудь створювали для Chanel №5. За словами Лурмана, він знімав «трейлер до фільму, якого немає», хоча кіномани можуть простежити алюзії на його картину «Мулен Руж», де Кідман також виконала головну роль.

Знаменитий флакон парфумів так і не з’явиться в ролику, замість цього у фінальному кадрі ми бачимо Ніколь Кідман в сукні з відкритою спиною і кольє з 687 діамантів, утворюють логотип Chanel.

Одрі Тоту, 2011

Ще одна французька актриса, яка стала обличчям Chanel №5 — Одрі Тоту. За сюжетом міні-фільму дівчина, що нагадує саму Коко, подорожує в «Східному експресі» — розкішному поїзді, яким їздили всі аристократи і багачі Європи ХХ століття. Без загадкового красеня і love story не обійшлося.

Бред Пітт, 2012

Бред Пітт став першим і поки що єдиним чоловіком, який рекламував легендарний аромат. Його проникливий голос і сумні очі не залишає сумнівів — якщо хочеш завоювати серце чоловіка, потрібно користуватися Chanel №5.

Мерилін Монро & Chanel №5

Ще одна легендарна особа, що стала частиною історії Chanel — Мерилін Монро. В одному зі своїх інтерв’ю дівчина сказала: «На ніч я одягаю лише Chanel №5». Фраза стала культовою, як і сам образ Мерилін. Кілька років назад була знайдена в архівах аудіозапис того самого інтерв’ю, яка і лягла в основу ролика.

Жизель Бюндхен, 2014

Це друга робота База Лурмана для Chanel. Звичайно, вона не зрівняється із зворушливою історією кохання Кідман і самотнього письменника, але топ-модель Жизель Бундхен в оточенні дітей, люблячого чоловіка і знімальної команди з візажистів і фотографів виглядає не менш привабливо. Мільйони дівчат мріють опинитися на її місці. А значить і про Chanel №5.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.