Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Кутюрна колекція Christian Dior осінь-зима 2019/2020: найяскравіші образи

1 707

Перший день Тижня високої моди в Парижі стартував з феєричного шоу Christian Dior. При створенні нової осінньо-зимової колекції Марія Грація Кюрі надихалася фільмом Аньєс Варда «Так звані каріатиди» і есе Бернарда Рудофски «Are clothes modern?». Показ пройшов в особняку на Авеню Монтень, 30 в Парижі, де жили і творили всі креативні директора Модного дому. Сет-дизайном шоу три тижні займалася американська художниця і феміністка Пенні Слингер. Спеціально для показу вона встановила на подіумі 15-метрове дерево, а стіни прикрасила жіночими фігурами та особами. Тому показ вийшов містичним і за атмосферою нагадує шабаш відьом.«Марія Грація хотіла зробити щось церемоніальне, сильне і незабутнє. Я довго думала і вирішила, що це має бути посвячення алхімії і поєднанню чотирьох стихій», — розповіла Слингер.

Схожі матеріали:

Street Style на Тижні високої моди в Парижі, день 1…

Пуховики, бомбери і гігантські пальто: головний street…

Африка, Азія та повернення New Look в кутюрної колекції…

Бал традиційно правил чорний колір: моделі ходили по подіуму в струмуючих сукнях в підлогу, костюмах складного архітектурного крою і жакетах-кольчуги. Яскравими акцентами стали вуаль, гладіаторські сандалі, моносерьги і колготки-сітка. Одним з найбільш пам’ятних стала сукня у формі самій штаб-квартири будинку Dior, що закривала показ.

Закривала шоу модель, яка несла на собі зменшену версію бутіка Dior на авеню Монтень.

Серед глядачів модного шабашу виявилися Бьянка Джаггер, Наталія Водянова, Коко Роша, Жанна Дамала, Олівія Палермо, Кьяра і Валентина Ферраньи.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.