Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Літні капелюхи 2019: вибираємо трендові моделі

1 868

Канотьє

Канотьє – це солом’яний капелюх жорсткої форми з циліндричною тулією і прямими, досить вузькими полями. Сто років тому її носили виключно чоловіки. З часом цей аксесуар перекочував в жіночий гардероб і залишився там остаточно ще в минулому сезоні.

Ruslan Baginskiy

Ruslan Baginskiy

Shmelevsky

After Midnight

Плоскі широкополі капелюхи

Must have сезону — авангардні солом’яні капелюхи з максимально широкими полями, як у Jacquemus — головного популяризатора цього тренда. Але оскільки часто це не дуже практично, вибирайте моделі з трохи меншим діаметром і плоским верхом.

Ruslan Baginskiy

After Midnight

Капелюхи з стрічками

Стрічки для капелюхи додають не тільки образу романтичності, але і роблять її максимально зручною: ніякий вітер не віднесе її в океан. Але не обов’язково купувати нову модель, просто носите стару капелюх зі своїм шовковою хусткою.

Shmelevsky

Shmelevsky

TM byMe

After Midnight

Zara

Капелюхи з високою тулією

Солом’яний капелюх з неприродно високою тулією не носіть з летять сукнями, а з костюмами. І не на Лазурному узбережжі, а в місті.

Shmelevsky

After Midnight

Панама

У новому сезоні панама постає в різних варіаціях: то вона пов’язана в техніці кроше, то прикидається солом’яним капелюхом, то зроблена з водонепроникної тканини. Щоб уникнути асоціацій з дачниками, поєднуйте головний убір з протилежними за змістом речами — ось тут і підійдуть ваші летючі сукні.

Shmelevsky

Cover Number One

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.