Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Наймодніші українські бренди сумок

1 758

Kachorovska Atelier

У Kachorovska Atelier є сумки на будь-який смак: лаконічні моделі чорного (або білого) кольору – для офісних буднів, місткі шопери відтінку карамелі – для походів в магазин або коротких поїздок, різнокольорові mini bag – для виходу в світ. Крім того, за бажанням клієнта сумку можу персоналізувати. Наприклад, розписати вручну за заздалегідь затвердженим ескізом.

Alxndr Len

Чисті кольори, прості форми, мінімум деталей – український бренд Alxndr Len по достоїнству оцінять прихильники мінімалізму. Особливо радимо звернути увагу на сумку-пакет з білої шкіри, розроблену спільно з Rybalko.

Vikele Studio

Стильні сумки Vikele Studio носять не тільки українські модниці Дар’я Шаповалова, Марія Зубцова і Ярослава Зоря, але й іноземні инлюэнсеры Хлоя Лекареукс і Ілене Тома. У цьому сезоні радимо звернути увагу на модель Bella з червоної шкіри.

Di Togs Studio

Спочатку український бренд Di Togs Studio спеціалізувався на виробах зі шкіри, фетру, але цього літа поповнив свій асортимент настільки актуальними в цьому сезоні солом’яними сумками і капелюхами. Лайки в Instagram гарантовані!

Lona Prist

Ще одні послідовники мінімалізму, черпають натхнення в авангардному мистецтві Казимира Малевича. У нову колекцію Lona Prist увійшли сумки квадратної форми, в комплекті з двома ремінцями – шкіряним і на металевій ланцюжку. Таку сумочку можна носити на поясі, плечі, крос-боді або в руці – як клатч.

Galvani bags

Невеликі (але місткі) сумки з натуральної шкіри випускають Galvani bags. Вподобану модель можна замовити в одному з двадцяти запропонованих на вибір кольорів: фіалковий, нейтральний нюд, міланський червоний і т. д.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.