Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Поло, джинси, клубний піджак: як Ральф Лорен зробив американський стиль найпопулярнішим у всьому світі

1 971

Він почав з маленького шоурума в Нью-Йорку в 1967-м з амбітної ідеї, а сьогодні лого Polo Ralph Lauren з гравцем в поло верхи на коні з першого погляду дізнається кожен. За ці п’ятдесят років Ральф Лорен сформував наше уявлення про те, що таке американський стиль: елегантний, розслаблений, балансує між розкішшю і простотою.

«Я не модний дизайнер, — стверджує Ральф, — Я не стежу за трендами. Мене цікавить стиль поза часом».

Саме в цьому полягає його підхід: взяти за основу культові елементи, характерні для Америки, і переосмислити їх в ключі повсякденного гардероба – бездоганного і на всі випадки життя. Техаський денім, картата сорочка серфера, університетський блейзер з нашивками, яскравий светр, і легендарна футболка поло: що ще потрібно, щоб відчувати себе впевнено завжди і скрізь? Тому серед шанувальників бренду — і успішні підприємці, і спортсмени, і студенти коледжів.

Поло Ральфа Лорена для чоловіків так швидко набрали популярність в кінці 60-х, що вже через три роки після заснування бренду дизайнер запустив жіночу лінію. А в 1974-му в одяг Polo Ralph Lauren одягли акторів фільму «Великий Гетсбі» з Робертом Рэдфордом: вони втілювали спортивну елегантність, однаково актуальну і серед молодих мільйонерів 1920-х, і успішних ньюйоркців 70-х.

Вміння додавати розкішні спортивні елементи до класичним речам — досі головне ноу-хау і секрет Ральфа. Штани-чиносы, ідеально закроєна блакитна сорочка і смугастий светр, або плаття-сорочка і маскулінний блейзер з кедами — це все про Polo Ralph Lauren. Як і на ювілейному показі до 50-річчя бренду в минулому році, коли на подіум парами і сім’ями виходили моделі всіх віків, одні і ті ж знакові образи до лиця всім поколінням: поло підходять як самим маленьким діткам, так і молодій парі, і їх батькам.

Ідеальна база — ось за чим варто прийти в бутік Polo Ralph Lauren (в Києві як відкривається третій магазин, в якому будуть представлені жіноча і чоловіча колекції). Головне — не обмежуватися одним кольором: нехай в гардеробі будуть поло, футболки, светри, худі, чиносы, шорти та сорочки червоного, помаранчевого, блакитного відтінків, щоб змінювати їх під настрій.

Щоб зрозуміти, як створити трендовий образ, приходьте 27 березня в Gulliver і 28-го в Ocean Plaza в 19.00: стилісти Ліна Христофорова і Тетяна Немченко проведуть воркшопи й допоможуть зібрати весняний гардероб.

У бренду є ще один символ, на цей раз — дуже інфантильний. Плюшевий ведмедик Polo Bear, як і гравець у поло, прикрашає светри та футболки. Все завдяки колекції ведмедів Steiff, яку збирав брат Ральфа, Джеррі. У 1991-му бренд іграшок навіть випустив лімітовану колекцію ведмедів в одязі Polo Ralph Lauren в університетському стилі preppy. Тоді ведмедиків розкупили за один уїк-енд, але, на щастя, ми можемо продовжувати збирати свою власну колекцію: марка регулярно випускає речі з полюбилися публіці принтом.

Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176, т. 044 501 81 00
Gulliver, пл. Спортивна, 1-А, т. 044 501 81 10
Instagram: @kameronfashion

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.