Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Стильні зимові образи

1 388

Коли на вулиці холоду, питання про те, що надіти вирішується на користь тепла, ніж моди. Але компроміс все ж є. Ми підготували сім варіантів того, як можна поєднати приємне з корисним, і виглядати стильно навіть взимку.

Пуховик

Пуховик став не просто необхідністю в холодну пору року, але і знаковим предметом для тих, хто стежить за модою. У наших широтах – це універсальна верхній одяг. Сьогодні з’явилося безліч варіацій на будь-який смак: від довгих до вкорочених. Створити нові образи можна завдяки аксесуарам.

Яскравий пуховик носіть з речами нейтральних відтінків (чорний, білий, сірий, темно-синій, відтінки бежевого і коричневого), роблячи його головним акцентом в образі.

Створюйте луки в одній колірній гамі, вибираючи аксесуари в одній панелі з курткою. Деякі з них можуть бути ідентичного кольору.

Схожі матеріали:

10 розкішних суконь в паєтках для новорічної вечірки…

Гід по найбажанішим новорічним подарункам

Тренд ELLE: кольорова шуба

Темну верхній одяг можна доповнити елементами однаковими за тону, зробивши яскравий акцент за допомогою однієї світлої або яскравої речі: сумки, шапки, шарфа взуття або штанів, визирають з-під подолу.

Зараз особливо популярні довгі шарфи з принтом або слоганом. Його варто спустити по довжині куртки, не зав’язуючи. Шарф може бути як єдиною яскравою річчю у вашому образі, так і поєднуватися з сумкою або взуттям в тон.

Шуба

Шуба ще одна з опцій, яка не дасть вам замерзнути в морози. Яскраву верхній одяг доповнюйте стриманим чином.

Деякі з елементів можуть перегукуватися з відтінком шуби або поєднуватися у відповідності з тоном на колірному колі Иттена, в якому розташовані кольори та їх відтінки: в центрі основні (червоний, синій, жовтий), потім вторинні, що утворюються від злиття основних і в третьому ряду, ті які виникають від поєднання первинних і вторинних. Відтінки в центрі і ті, які знаходяться навпроти один одного ідеально поєднуються.

Схожі матеріали:

12 розкішних новорічних подарунків в стилі «Великого…

15 стильних осінніх пальто на будь який смак та бюджет

Як вибрати пальто: 5 головних правил

Дублянка

Дублянку оверсайз можна носити як з нейтральними кольорами, так комбінуючи з модною сьогодні леопардовим візерунком, принтами в клітку або смужку.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.