Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Тренди 2019: наймодніші лляні речі цього літа

1 691

Український бренд Sleeper (в числі зоряних прихильниць якого Леандра Медін, Єва Чен, Емілі Ратаковски, Брі Ларсон, Дакота Феннінг і Олена Данем) представив нову зйомку, приурочену запуску колекції лляних піжам, халатів та сумок.

На думку засновниць бренду Асі Вареца і Каті Зубарєвої, льон – головний модний тренд 2019 року. Це натуральна і екологічна тканина, яка виробляється з рослини і повністю розкладається. Приміром, синтетиці на це буде потрібно в середньому до 40 років. Льон міцний і не розтягується з часом. А ще він красивий навіть тоді, коли мнеться. Він легкий і дихаючий тому незамінний у спеку. Речі з льону піддаються машинному пранні завдяки чому практичні в поїздках. Він однаково гарний у спальні, на пляжі і під час подорожей.

«Ми обожнюємо льон і дуже раді, що змогли подарувати нове життя цього традиційного матеріалу», – каже Ася.

«Наше покоління серйозно ставиться до питань екології, ми не можемо просто спостерігати за тим, що відбувається з океаном і навколишнім середовищем. І хоча ми в Sleeper не міністерство екології, але якщо ми можемо зробити хоч щось корисне, бути більш відповідальними тут і зараз, ми завжди це зробимо», – зазначає Катя.

Також, щоб зменшити кількість відходів, бренд відмовився від картонних коробок і представив екологічний аналог – лляні пакування-мішки, які можна повторно використати у повсякденному житті.

«Упаковка – важлива складова купівельного досвіду. Але після розпакування картонні пакети і коробки просто викидаються. Для нас важливо давати нашим клієнтом кращу і більш відповідальну альтернативу», – пояснюють дівчата.

Головними героями атмосферної фотосесії стала дівчина з липневої обкладинки ELLE топ-модель Таня Рубан і скульптор Денис Грищук.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.