Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Три віртуальних инфлюенсера, яких ви повинні знати в обличчя

1 305

В цьому році суспільство багато уваги приділив соціальним, політичним, екологічним проблемам. Піднімалися питання про нерівність, насильство, боротьбу з пластиком і відмови від використання натурального хутра. Мода, в свою чергу, відображає культурні зміни, передаючи дух часу. Але в цьому році, цікаві не тільки модні колекції та ідеї, які в них закладені, але і ті, хто тепер носить творіння дизайнерів.

Instagram/lilmiquela

По мірі того, як реальний світ розвивається стрімкіше, мода шукає розради в штучному інтелекті і технологіях, які з допомогою вирутуальных аватарів розмивають межі реальності. На передній план цього чудового нового світу вийшла Мікела Соусу, більш відома як @lilmiquela в Instagram. Мікела є лідером нового покоління віртуальних инфлюенсеров, серед яких також Перл, Лив Вави, один Микелы Блауко і його дівчина Бермуда.

У Instagram-аккаунта Микелы 1,5 мільйона передплатників і в 2018 році вона стала повноправним гравцем в модній індустрії. Бренди почали конкурувати за її увагу. 19-річна дівчина, яку нам вперше представили в 2016 році, стала відома завдяки почуттю стилю і почала з’являтися в одязі нових брендів, демонструючи останні тренди. У лютому Міучча Прада розпочала співпрацю з Микелой, запросивши її на шоу AW`18.

Instagram/lilmiquela

Знімки та інтерв’ю Микелы з’являлися в кращих глянсових виданнях, у тому числі на сторінках ELLE Ukraine. Вона брала участь у рекламних кампаніях марок Outdoor Voices і UGG, співпрацювала з різними вуличними і люксовми брендами, такими як Alexander Wang, Proenza Schouler, Coach і Balenciaga. Часто Мікела з допомогою такого співробітництва збирає гроші для різних активістів, наприклад RAICES (благодійна організація для біженців) і Trans Lifeline (організація підтримки трансгендерів). Time назвав Мікелу однією з 25 найвпливовіших людей в інтернеті.

Instagram/noonoouri

Інша відома фігура в світі віртуальних инфлюенсеров — Нунуюри (@noonoouri). Її створили в лютому 2018 року і вона вже взяла участь у кампанії Кім Кардашьян та її бренду косметики KKW. Якщо Мікела є прихильницею вуличного стилю, то Нуноури — уособлення розкішного способу життя. Вона виглядає бездоганно в нарядах від Dior, Jacquemus і Off-White. Нунуюри називає себе «милою, допитливою і кутюрної». Нещодавно Нунуюри прикрасила обкладинку Madame Figaro разом з Карін Ройтфельд. Після цього вона взяла участь у круїзному шоу Dior 2019 року в травні, де вона взяла на себе ведення Instagram-аккаунта бренду на вечір.

Instagram/noonoouri

Модель Шуду (@shudu.gram) претендує на звання першої в світі цифрової супермоделі, незважаючи на те, що існує лише з 2017 року. В цьому році Шуду з’явилася на сторінках глянцевих видань, а також брала участь у рекламній кампанії Balmain. У ній з’явилася поруч віртуальними дівчатами Марго і Чжи. Їх назвали «Віртуальної армією Balmain». Вже навіть існує модельне агентство «The Diigitals», яке займається просуванням кар’єри віртуальних моделей. Воно описує себе як агентство, яке допоможе всім діджитал-створінням знайти визнання.

Instagram/Balenciaga

Якщо згадати останню кампанію Balenciaga, в якій взяли участь тільки віртуальні моделі, то це цілком реальний виклик моделям з цього світу.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.