Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Фестиваль «Білі ночі» в Києві: що одягнути на вечірку

1 757

14-15 червня на Арт-завод Платформа пройде 5-й фестиваль «Білі ночі» з британським артистом Elderbrook і німецьким діп-хаус дуетом Tube & Berger. Темою музичної події стане «Версаль». ELLE радить, як зібратися на вечірку в дусі ХVII століття і пропонує образи для музичної ночі.

Пишний вечір

Створити ошатний look допоможе повітряна блуза з об’ємними рукавами в романтичному стилі, який відсилає до епохи вічного свята бароко. Не бійтеся пишних бантів, рюшів і воланів, адже у наступні дві ночі Арт-завод перетворитися у Версальський палац, а ви — в королеву балу. Додайте своєму фестивального аутфиту більше манірності і не пошкодуйте прикрас.

Кадр із серіалу «Версаль»

Блузу може доповнити корсет, що підкреслює талію. Добре, що сьогодні можна не мучитися в жіночих оковах, як це робили придворні дами в XVII столітті, а просто надіти пояс зі шнурівкою шкіри або замші. Якщо вам подобаються еклектичні образи, під повітряну блузу з корсетом можна підібрати модні велосипедки.

Кадр з фільму «Герцогиня»

Щоб перевтілитися в даму XVII століття, надягніть сукню в підлогу, яке плавно розширюється до низу. Зі шлейфом навряд чи вдасться насолодитися вечіркою, а ось драпірування зовсім не завадить. Сукня часів бароко було прикрашено цим декоративним елементом по боках спідниці. Виберіть пишний варіант, як у справжньої Герцогині.

Глибоке декольте

Декольте можна відкрити до самих плечей і прикрасити виріз кулоном або кольє. Оскільки епоха бароко — це епоха надмірностей, віддайте перевагу об’ємним аксесуарів: золото, перли, діаманти. При цьому їм необов’язково бути справжніми. Якщо декольте буде широким, руки варто прикрити — підберіть плаття або блузку з рукавом три чверті.

Кадр з фільму «Марія-Антуанетта»

Благородна пастель

Зверніть увагу на блакитний, коричневий, бордо і молочні відтінки для свого вбрання у версальському стилі. Аристократичні кольору заграють на атласі, шовку і оксамиті, але не скидайте з рахунків бавовна і повітряний шифон.

Кадр з фільму «Версальський роман»

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.