Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Чому всі досі говорять про показах Art Hearts Fashion на Нью-Йоркській тижні моди

1 864

Нью-Йоркський тиждень моди давно позаду, але модні критики досі продовжують підбивати підсумки. Одними з найбільш пам’ятних заслужено називають покази від Art Hearts Fashion, які проходили з 7 по 11 лютого. Компанія в цьому році вирішила кинути виклик старим традиціям fashion-індустрії і представила неймовірно різноманітний список дизайнерів і моделей. Завдяки цьому змогли представити свої колекції Ricardo Seco з Мексики, Kentaro Kameyama з Японії, Будинок Byfield з Нідерландів, Willfredo Gerardo із США, Tensione In з Італії, DA by Daniel з Австралії, Charles & Ron з Мальти і INIFD з Індії.

На подіуми також вийшли моделі всіх відтінків шкіри і різних параметрів. Зокрема, бренд DA by Daniel представила транссексуальной модель Elle Ashley, а Saris Marie з синдромом Дауна дефілювала на Urica by Raquel.

Схожі матеріали:

Повернення великих супермоделі 70-х на показі Naeem…

Model off duty: що носять супермоделі в звичайному житті?…

З чого складається модна індустрія Азербайджану

Разом з брендом нижньої білизни Ana Ono Intimates компанія провела 10 лютого ціле шоу під назвою «Project Cancerland». Модний проект був спрямований на підвищення обізнаності серед жінок і фінансування досліджень раку молочної залози IV стадії.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.