Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Як брати Кейтены схрестили рок-н-рол і warcore у новій колекції Dsquared2

1 950

У своїй нової весняно-літньої колекції брати Дін і Ден Кейтены з італійського бренду Dsquared2 поєднали бунтарський рок-н-рольний дух з елементами набирає популярність стилю warcore. Як жіночі, так і чоловічі образи нагадують про епоху 90-х, коли в моді були штани-карго, в дусі Лари Крофт, футболки з портретами рок-зірок і масивні кросівки. У пару до них дизайнери пропонують носити мішкуваті тренчи, льотні куртки та інші речі в армійському стилі, виконані з шовку і нейлону.

«Дівчина DSquared2 сексуальна, володіє яскравою індивідуальністю, впевнена в собі, не йде на поводу у інших. А ще їй завжди є, що сказати», – описують свою музу брати Кейтены.

Ці street-воїни Dsquared2 мають романтичну забарвлення: вимиті шовкові вуалі, короткі сукні, майки та довгі спідниці у відтінках слонової кістки і шавлії. Квітковий жаккард вставлений в жіночі штани і спортивні парки для чоловіків, оброблені світловідбиваючим кантом. Об’єкт бажання — це «гігантські» кросівки: негабаритні з піднятою спинкою і подовженим мовою, які перетворюються в подвійні товсті туфлі на танкетці. Для чоловіків підготовлений свій варіант — сандалі з флуоресцентними деталями

Нову колекцію Dsquared2 вже можна купити в київському бутіку бренду за адресою Басейна, 11.

р. Київ, вул Басейна, 11

+38 (044) 235 2225

Стежите за модними новинами One Group в Instagram, Facebook, Telegram і на сайті.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.