Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Як підібрати шапку за формою обличчя

1 470

Фасон і колір головного убору відходять на задній план, оскільки вирішальну роль відіграє саме правильний вибір шапки відповідно до пропорцій обличчя.

Як визначити форму обличчя

Існує 5 основних типів, проаналізувавши характеристику кожного – визначте, який ваш.

Овальне. Довжина особи в 1,5 рази більше ширини. Лоб і підборіддя приблизно однакові. Лінія росту волосся і всі кути закруглені.

Прямокутний (витягнуте). Довжина помітно більше ширини. Лоб і лінія підборіддя приблизно однакові.

Кругле. Довжина і ширина приблизно рівні. Підборіддя округле, лінія росту волосся дугоподібна.

Квадратне. Довжина дорівнює відстані між вилицями. Ширина лоба і лінія підборіддя майже однакові.

Трикутне («серце»). Широкий лоб і вилиці, але вузький гостре підборіддя. Лінія росту волосся дугоподібна або серцеподібна.

Як підібрати шапку за формою обличчя

Для овального обличчя

Овальна форма вважається класичною. Її власникам підходять майже будь головні убори. Але краще все-таки уникати надто високих шапок з великими помпонами. На овальному обличчі відмінно виглядають асиметричні моделі та моделі, що закривають чоло – від шапок-шкарпеток до капелюхів.

Джессіка Альба

Для круглого обличчя

Круглолицим протипоказані обтягуючі моделі і головні убори, які закривають чоло. Подовжити обличчя допоможуть об’ємні в’язані шапки, шапки з козирками, берети, м’які капелюхи з високою, асиметричною тулією і полями середньої ширини, хутряні шапки типу папахи, шапки з вухами, зав’язаними назад.

Селена Гомес

Кірстен Данст

Для прямокутного обличчя

Прямокутне обличчя слід коригувати, зменшуючи по довжині і розширюючи по лінії скул, а значить власницям такої форми підійдуть: невисокі в’язані шапки з об’ємним коміром, берети, посаджені на лоб з невеликою асиметрією, невисокі кепки середнього обсягу, шапки-вушанки з підігнутими тому вухами, широкополі капелюхи з невисокою тулією. А ось дуже об’ємних і високих шапок краще уникати.

Сара Джессіка Паркер

Олівія Уайлд

Для квадратного особи

Жінкам з квадратною формою обличчя підійдуть шапки і берети, посаджені на маківці так, щоб лоб залишався відкритим, кепка середньої висоти та об’єму, надіта з легкої асиметрією, хутряна шапка з вухами, зав’язаними назад. У той же час варто уникати низьких хутряних шапок і будь-яких інших квадратних головних уборів з посадкою низько на лоб.

Діана Крюгер

Періс Хілтон

Для трикутного обличчя

Краще уникати занадто тісних шапок з тонкого трикотажу і, навпаки, об’ємних шапок великої в’язки, які ще сильніше збільшать широку верхню частину обличчя, зате їм підійдуть невеликі берети, надіті асиметрично, що звужуються догори капелюхи з маленькими полями, шапки-вушанки з висячими вздовж особи вухами.

Різ Візерспун

Скарлетт Йоханссон

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.