Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

10 правил стилю від головного редактора ELLE USA Ніни Гарсії

1 272

Ніна Гарсія є одним з кращих fashion-редакторів сучасності. Колумбійська журналістка пропрацювала близько 20 років у відділах моди журналів ELLE і Marie Claire. Вона регулярно оглядає наймасштабніші дизайнерські виставки, пише книги про основи стилю (серед яких бестселер «100 речей ідеального гардеробу») і вважається однією з найвпливовіших персон в модній індустрії. ELLE.UA згадує її 10 модних правил.

Правило #1

Почніть фільтрувати свій гардероб

«Я постійно перебуваю у пошуку єдино правильних речей для того, щоб поставити їх в журнал. Спробуйте і ви зробити те ж саме зі своїм гардеробом — стати редактором. Набагато легше надихнутися п’ятьма чудовими речами, ніж двадцятьма п’ятьма, двадцять з яких нікуди не годяться. Виділіть ключові речі і позбудьтеся від усього іншого. Якщо щось погано виглядає — це вам не потрібно! Можливо, ваш гардероб і тріщить по швах, але що з нього ви насправді носите?»

Правило #2

Інвестуйте в базові речі

«Основу будь-якого гардероба повинні складати базові предмети одягу та аксесуари, які поєднуються практично з усім і ніколи не вийдуть з моди».

Правило #3

Знайдіть свій аромат

«Особисто я думаю, що краще відшукати який-небудь оригінальний аромат і не змінювати йому — тоді ваш колишній коханець одного разу увійде в ліфт, відчує цей запах і згадає ту, що залишила його багато років тому…»

Правило #4

Знайдіть кравця, який буде створювати ідеальні для вас речі

«Хороший кравець, як гарна пара туфель, — потрібен як повітря, коштує витрачених грошей і здатний зробити вас стрункіше на 5 кілограм. Перед тим, як йти до кравця, уважно вивчіть кілька дизайнерських речей (хоча б в примірювальній магазину). Насамперед, зверніть увагу на крій, на шви і на те, що робить вас стрункіше, вище, краще. Таким чином, під час візиту до кравця ви вже будете самі добре розуміти, що вам від нього потрібно».

Правило #5

Туфлі на високому каблуці – основа правильного способу

«Туфель на високих підборах ніколи не може бути занадто багато. Звичайно, всі навколо будуть переконувати вас у зворотному. Ввічливо посміхайтеся і йдіть своєю дорогою. Високі підбори — річ всесильна. Вони можуть підняти вам настрій, випрямити поставу і перетворити нудний наряд в приголомшливий. Та й ноги будуть виглядати краще. Що ще в цьому світі володіє такою ж силою? Ось чому я з величезною повагою ставлюся до взуття і саме з неї найчастіше починаю планувати свій наряд».

Правило #6

Навчитеся поєднувати непоєднуване

«Все, що на словах звучить незрозуміло, зазвичай виглядає приголомшливо. М’яке з жорстким, елегантне з недбалим — повірте мені, це працює. І дозволяє вам виглядати особливо, по-своєму, що в свою чергу завжди відрізняє по-справжньому стильну жінку від інших. Під умінням поєднувати мається на увазі те, що ви берете зовсім несподівану річ і робите її своєю».

Правило #7

Завжди доповнюйте наряд аксесуарами

«Всі ці міні-спідниці і вузькі джинси ненадійні: трохи поправитесь, і вони здадуть вас в одну мить. А ось туфлі, шарфики, намиста і сумочки – ніколи! Вони завжди будуть надавати вам впевненості і привносити щось нове у ваш гардероб, причому без особливих витрат. Одним своїм виглядом вони будуть повідомляти всім, яка ви чудова».

Правило #8

Залишайтеся індивідуальної

«Я ніколи не відчуваю заздрість, коли бачу чергову жінку з «сумкою сезону». Навпаки, мені шкода її, бідолаху. Адже вона заплатила величезну суму грошей, аби «не відставати». Я взагалі не дуже розумію поняття «сумка сезону», адже вона не підкреслить вашу одяг і не зробить вас особливою. Між тим, сумки якраз створені для того, щоб з ними можна було грати. Нехай вона буде завгодно, головне — щоб відображала ваш стиль, робила вас не схожою на інших. А в стадном інстинкті немає нічого хорошого».

Правило #9

Купуйте з розмахом

«Завжди купуйте те, що виглядає приголомшливо, ефектно та незабутньо: пальто з леопарда, чудове плаття, розкішне прикраса або що-небудь ще в цьому роді. Ви самі дізнаєтесь таку річ, як тільки побачите її і відразу закохаєтесь. Можливо, вона буде коштувати стан, але гра варта свічок. По-перше, ви будете точно знати, що чудово в ній виглядаєте. По-друге, це буде знати кожен, хто вас в ній побачить. До того ж вона прослужить вам не один рік».

Правило #10

Справа не в грошах

«Мода — це дорого. А стиль немає. Багато дуже стильні дівчата, яких я знаю, далеко не найбагатші. Більш того, часто дівчата, які мають менше грошей, краще розуміють, що таке стиль. Ймовірно, їм доводиться бути перебірливими, так як вони не можуть сліпо слідувати всім трендам. Напевно, вони ретельно розглядають кожну покупку, удосконалюючи при цьому мистецтво поєднання дорогих дизайнерських речей з недорогими. Або вони знають, на що варто витрачати гроші, а де варто заощадити. До того ж час від часу яка-небудь багата ікона стилю нагадує нам, що задоволення можна отримати і від дешевої речі — згадайте сумочку Кейт Мосс за 2,99 фунтів з магазину Superdrug».

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.