Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

15 fashion-рад Джорджо Армані

1 670

1. «Бути елегантною не означає кидатися в очі, це означає-врізатися в пам’ять».

2. «Чорний і темно-синій стройнят краще інших кольорів. Дотримуючись цієї колірної гами, ви можете дозволити собі експерименти з формами і текстурою».

3. «Вибирайте тканини нейтральних кольорів, без візерунків, — вони будуть служити вам довше».

4. «Піджак — основа гардеробу. Він повинен бути добре зшитий, сидіти ідеально і бути скроєний так, щоб ви відчували себе впевнено та комфортно. Коли на тобі хороший піджак, все інше додасться».

5. «Кажуть, що я виглядаю на 20 років молодше свого віку; питають, у чому мій секрет. Почасти це спадковість. Моя мати померла в 90 років, а виглядала на той час на 65. Сподіваюся, зі мною буде так само. Але справа і в самодисципліні: не лягаєте пізно, не пийте занадто багато, не паліть. А також розумійте себе і правильно звертайтеся з власним внутрішнім «я».

6. «Ретельно підібраний аромат може стати вашою відмінною рисою. Це перше, що відчувають люди, коли ви входите в кімнату, і останнє, що зникає, коли ви йдете».

7. «Не варто дуже старатися, вибираючи одяг: найбільш стильні люди виглядають так, ніби не докладають жодних зусиль до власного зовнішнього вигляду. У кінцевому рахунку стиль зводиться до самовираження, і я не думаю, що хоч щось може виглядати дійсно жахливо на людину, який щирий сам з собою».

8. «Дешева пара взуття — погана економія. Не економте на головному: взуття — основа вашого гардеробу».

9. «Щоб створити щось виняткове, ваше мислення має бути безперервно сфокусовано на найдрібніших деталях».

10. «Справжня розкіш говорити те, що думаєш».

11. «Будьте сміливими у своїх переконаннях. Коли я експериментував з кроєм, це йшло врозріз із загальноприйнятими ідеями і методами. Але я просто хотів створити одяг, яка б виглядала елегантно і в той же час була комфортною. Зрештою, мої ідеї увійшли в моду».

12.«Виглядати сексуально — питання впевненості в собі».

13. «Я радий, що в наші дні знову з’явилося бажання бути елегантними. Елегантність — ключ до вигляду, що не піддається часу, до того, що ніколи не вийде з моди, з чим ніколи не вийдете з моди ви. Свій успіх я пояснюю вірністю цієї філософії. Для мене стиль більш важливий, ніж недовговічні модні тенденції».

14. «Гола мода не для дизайнерів одягу».

15. «Значення аксесуарів в наші дні росте, так що вкладайте гроші у взуття, ремені, сумки, краватки тощо. Тоді ви зможете оновлювати свій наряд знову і знову. Пам’ятайте про квіти, які носите, і купуйте відповідні аксесуари. При цьому пам’ятайте, що з сірим кольором ви можете носити і чорне, і коричневе. Годинник — одна з найбільш важливих речей, яку ви купите, годинник багато говорять про людину».

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.