Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

3 українських модних брендів, які дбають про екологію

1 843

Головний тренд сьогодні — не колір, фасон і не стиль. Уми модних інсайдерів (в тому числі і українських) займають проблеми екології, відмова від натурального хутра, ресайклінг, апсайклинг та інші ідеї sustainable fashion. Хто з українських брендів просуває ідеї свідомого споживання – в нашому матеріалі.

Ksenia Schnaider

У 2018 році команда Ksenia Schnaider отримала спеціальну премію Sustainable Fashion на церемонії Best Fashion Awards за свої пальта і шуби, а також хіти продажів — Demi-Denims, зшиті з вінтажного деніму. Кількість замовлень стрімко зростає, і тепер компанія не тільки купує джинси на секонд-хендах, але і співпрацює з турецької сертифікованої фабрикою ISKO, що випускає органічний і перероблений денім.

Raw Flaw

Raw Flaw — український бренд сумок і аксесуарів з водонепроникної папери. «Ми дотримуємося концепції sustainable living — розумного, осмисленого споживання. Вважаємо, що можна носити красиві речі і при цьому не завдавати шкоди планеті. Щоб знизити споживання в індустрії моди, ми випускаємо сумки і аксесуари, які залишаються актуальними незалежно від трендів і сезонів. Наша головна мета — перетворити sustainable living в норму життя», — кажуть засновниці Raw Flaw Анастасія Дєєва та Ірина Ніколенко. Новинка сезону — капсульна колекція екосумок спільно з брендом Theo.

RCR Khomenko

У 2015 році український дизайнер Яся Хоменко і засновник київської комісійного магазину Goodbuyfashion Наталія Ісупова запустили апсайклинг-проект The Shirt Project. Використовуючи чоловічі сорочки з секонд-хенду і залишки тканин з усіх куточків світу, Яся створює стильні сукні з абстрактними візерунками.

«Коли ми тільки починали займатися апсайклингом, було багато запитань: «Чому я повинен платити таку суму, якщо сорочка з секонду?» або «Чому немає мого розміру?» Сьогодні ж це мегатренд, рефлексія на глобальний екологічна криза», — ділиться своїми спостереженнями дизайнер.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.