Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

5 колаборацій українських брендів, про які всі говорять

1 284

Плідна співпраця дозволяє брендам не просто обмінятися аудиторією, а створити те, що зараз називають модним словом «синергія», коли кінцевий результат в рази перевершує кількість витрачених ресурсів. І справа не тільки про фінансову вигоду, але і в іміджі, — адже творчий союз дає прекрасний інфопривід для глянцевих видань і тема для світської бесіди на коктейлі. Про найбільш обговорюваних коллаборациях українських брендів розповідає fashion-редактор ELLE Роман Тимофєєв.

Litkovskaya X MustHave

22 листопада в Музеї історії Києва відбулася презентація спільної колекції MustHave і дизайнера Лілії Літковської. В основу лягло словосполучення «Київ — Париж», яке в останній рік прикрашало логотип бренду Litkovskaya. Творчим імпульсом послужив стиль парижанок, які майстерно перетворюють базові повсякденні речі у вечірні і навпаки. В результаті вийшов універсальний гардероб, легко поєднується між собою. У колекцію увійшли одинадцять предметів: повсякденні сукні-сорочки, джинси і проста футболка змінюються блоком з мережива, пліссіровок та принтів. Обличчям колекції стала українсько-болівійська співачка, актриса і телеведуча Мішель Андраде.

a. TaN by Sonya Zabuga

Дизайнер Андре Тан і головний редактор журналу ELLE представили другу спільну колекцію a. TaN by Sonya Zabuga. На цей раз спідниці-олівець, брюки кльош, сорочки та сукні вільного крою виконані з деніму, який тріумфально повернувся на світові подіуми. Стильні образи доповнює затишний трикотаж чорного, сірого і бежевого кольору.«Денім був обраний невипадково: ми хотіли створити практичні речі в стилі 70-х, які будуть доречні в повсякденному житті», – каже Соня.

Ienki Ienki і Микита Кравцов

Український бренд Ienki Ienki випустив колекцію пуховиків, принти для якої придумав художник Микита Кравцов. В основу ілюстрацій лягла історія єті, який закохується в красуню блондинку і викрадає її. «Ми довго думали, хто може бути головним героєм принта. Потрібен той, хто асоціювався б з холодом і снігом і відповідав настрою бренду. Сніговик був, пінгвін виглядає тривіально. У результаті ми прийшли до ідеального, як нам здається, рішенням — до йєті, який виглядає так, ніби на нього надітий пуховик», — пояснює ідею художник. Окремі малюнки деталізують оповідання: коктейлі, жіноча нижня білизна, лижі, черевики, шкарпетки і ковзани.

Guzema Fine Jewelry X Good Wine

Ювелір Лера Гузема створила капсульну колекцію прикрас для Good Wine, в яку увійшли срібні підвіски у формі граната, спаржі, лохини, авокадо і артишоку. «Ми переконані, що краса йде зсередини – з душі і тіла. Колекція Healthy and Beautiful – про здоровий спосіб життя, символом якого для нас стали 5 продуктів. Підвіски ми розділили їх на дві половинки, щоб одну з них Ви могли подарувати близькому для вас людині, про який дбаєте», – розповідає про капсулі Лера.

Masha Reva X Converse

Мабуть, рекордною кількістю колаборацій серед українців може похвалитися дизайнер та ілюстратор Маша Рева. У її портфоліо — робота з київської streetwear-маркою Syndicate, ювелірами Ellipsee, корейським косметичним брендом Tamburins, нью-йоркським дизайнером Рейчел Комі і навіть з Симоном Портом Жакмю: разом з ним Маша працювала над контентом книги Marseille je t’aime. «Я не беру участь у тижнях мод, а уявляю колекції у співпраці з іншими брендами», — пояснює принцип своєї роботи Рева. Одна з останніх її колаборацій, з взуттєвим гігантом Converse, була ініційована мультибрендовым магазином Asthik. «Серія малюнків, створених для проекту з Asthik і Converse, — це іронічний погляд на досить важливі теми, такі як сексуальність, тілесність і гендер», — описує свою роботу Маша.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.