Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

8 благодійних проектів модних брендів, які змінили наше життя на краще

1 685

В наші дні представники fashion-індустрії залучені в громадські проекти як ніколи: вони рятують дітей від голоду в Африці, реставрують пам’ятники античної архітектури в Італії і допомагають соціально незахищеним групам населення в Україні. При цьому фінансування подібного роду ініціатив у більшості випадків безпосередньо залежить від покупців. Наприклад, кожна продана футболка або годинник із спеціальної колекції Michael Kors Watch Hunger Stop — це сто порцій їжі для потребуючих дітей у країнах третього світу. Проект був розроблений в 2013 році американським брендом спільно з Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

«Michael Kors і ЗПС годують дітей, а також надають підтримку сім’ям, освіти і місцевій економіці. Я щиро вірю, що якщо ми разом будемо працювати над цим, то побачимо, як вирішується проблема голоду в усьому світі», — говорить амбасадор проекту Watch Hunger Stop актриса Кейт Хадсон.


Вже п’ять років Burberry співпрацює з організацією Smart Works, допомагаючи безробітним жінкам підібрати діловий гардероб для співбесід і перших місяців на новому місці. За словами директора з мерчандайзингу Джуді Коллинсон, така ініціатива дозволяє Burberry не знищувати нерозпродані речі (у минулому році британський бренд спалив товари на суму 32 млн євро), а використовувати їх у благодійних цілях.

Учасниці проекту Burberry і Smart Works

Гіганти індустрії виділяють величезні суми на відновлення пам’яток архітектури, отримуючи натомість ряд привілеїв, у тому числі і фінансових (у більшості європейських країн благодійні пожертви дають компаніям-донорам право на податкові відрахування). Так, італійський Будинок Fendi витратив на реконструкцію легендарного фонтану Треві близько 400 тис. євро, після чого влада Риму дали дозвіл провести тут ювілейний показ: Белла Хадід, Кендалл Дженнер, Міка Арганараз і інші топ-моделі крокували по воді (у вечірніх сутінках прозорий подіум був ледь помітний) на тлі барокових скульптур.

Показ Fendi

Не відстають і інші бренди: керівництво tod’s вклала 25 млн євро на реставрацію Колізею, Prada фінансувала оновлення міланської Galleria Vittorio Emanuele II, а на гроші Dior відреставрували Млинову село Марії-Антуанетти в Малому Тріаноні.

Galleria Vittorio Emanuele II

На наступний день після страшної пожежі в Нотр-Дам-де-Парі Франсуа-Анрі Піно, власник модного холдингу Kering, в який входять Saint Laurent і Balenciaga, пожертвував 100 млн євро на відновлення собору. Через кілька годин надійшла відповідь від представників LVMH: Бернар Арно оголосив, що його компанія виділить на реставраційні роботи 200 млн євро.

В Україні, на жаль, поки що немає компаній, здатних витратити пару мільйонів на порятунок руйнується на очах історичного центру Києва, але кожен намагається покращити навколишній світ по мірі своїх можливостей. Наприклад, хлопці з бренду Hi! Legs обмінюють непотрібну взуття на нову пару зі знижкою 25%. Після цього команда призводить старе взуття в порядок і безкоштовно передає тим, хто її особливо потребує: багатодітним сім’ям, переселенцям, пенсіонерам та студентам. За рік роботи Hi! Legs друге життя отримали 2400 пар. «Ми приймаємо будь-яку взуття. Головне, щоб вона була з якісних матеріалів, які можна відреставрувати. Домашні тапочки і в’єтнамки не підійдуть».

Hi! Legs

Тренд на благодійність сьогодні тільки набирає обертів, і якщо у кожної компанії з’явиться своя зона відповідальності, світ врятує не краса, а мода.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.