Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

8 способів виглядати модно холоду

1 318

1. Багатошаровість

У цьому випадку дитяча загадка «сто одежинок і всі без застібок» звучить як відповідь на вічне питання «як одягнутися тепло і красиво». Блуза, джемпер, піджак і пальто відмінно уживаються в одному образі — головне правильно підібрати кольори.

2. Яскраві аксесуари

Немає сумнівів, що аксесуари можуть кардинально змінити образ. Прикраси, сумочка, рукавички, шарф або парасольку – в жіночому гардеробі широке поле для імпровізації.

3. Об’ємні речі

Перебільшені обсяги – ще один модний прийом. Пальто oversize, величезний шарф або масивне взуття привнесуть в наряд трохи ексцентрики.

4. Окуляри і капелюхи

Крислатий капелюх зробить образ елегантним, шапка-вушанка додасть інфантильності, а окуляри доречні не тільки влітку, але і в сонячні осінні та зимові дні. Streetstyle в дусі голлівудських знаменитостей.

5. Кольорове хутро

Муфти, шапки, пальто і кожушки з фарбованого хутра — яскравий відповідь сірим холодним буднях.

6. Принти

Навіть самий класичний силует може стати арт-об’єктом завдяки принту. У цьому сезоні актуальні етичні мотиви, які конкурують з впізнаваними візерунками модних Будинків.

7. Поєднання різних фактур і візерунків

Шкіра і оксамит, квіточка і клітина – контрастні поєднання виглядають ефектно. Не варто повторювати виходи Анна Делло Руссо, але можна надихнутися.

8. Кольоровий total look

Взуття, плаття і пальта одного кольору — прийом для найсміливіших. Яскраві total look розбавляйте нейтральними чорними або білими аксесуарами.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.