Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

H&M продаватиме секонд-хенд і вінтажний одяг

1 873

Цього року низка іменитих брендів (Chanel, Burberry, Gucci, DKNY, Versace, Michael Kors, Jean Paul Gaultier) прийняли радикальне рішення, відмовившись від використання екзотичних видів шкіри та натурального хутра. Ця історична відмова стала кроком у бік етичності.

Однак варто зазначити, що проблемами екології стурбовані не тільки представники сегмента люкс. Шведський гігант мас-маркету H&M також знайшов спосіб зменшення негативного впливу на навколишнє середовище: бренд планує продовжити життя старим речам.

Як розповіла в коментарі агентству Reuters представниця компанії Ганна Гедда, H&M запускає пілотний проект із продаж вінтажного одягу та секонд-хенду. Спочатку його протестують у Швеції, а згодом адаптують в інших країнах.

«Ця частина індустрії стрімко розвивається. Це дасть великі можливості споживачам і зменшіть негативний вплив на навколишнє середовище, тому що продовжить життя старим речам», – наголосила Гедда.

Схожі матеріали:

10 стильних речей у відтінках бежевого, як у Меган Маркл…

Модна дружба: навіщо люксові бренди створюють колекції…

H&M створили колекцію вечірніх суконь, присвячену Met…

Пілотний проект запускають разом зі шведським секонд-хендом Sellpy. Речі можна придбати на сайтах H&M та & Other Stories.

Крім того, незабаром запрацює система для відстежування поставок – за її допомогою можна буде дізнатися, на якій фабриці було виготовлену річ та з якої тканини.

Источник

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.