Самые свежие и актуальные новости отовсюду!

Power Dressing 3.0: нові правила ділового гардеробу

1 339

Рух Зародився на початку суфражистских 1920-х і досяг апогею в феміністські 80-е (насамперед завдяки Джорджо Армані), стиль power dressing став уніформою для жінок, які роблять кар’єру. Претендуючи на керівні посади, бізнесвумен намагалися в усьому наслідувати чоловікам: основою їх гардеробу стали широкі штани-труби, «чоловічі» сорочки, спідниці-олівець і, звичайно ж, масивні картаті штани з підплічниками. Ідеальним втіленням образу молодої кар’єристки того часу можна вважати Мелані Гріффіт у фільмі 1988 року з промовистою назвою «Ділова дівчина».

Кадр з фільму «Ділова дівчина»

Новий час На хвилі фемінізму 3.0 power dressing знову повернувся в моду, але набув нових якостей: лінії стали м’якшими, кольори — яскравіше, аксесуари — помітніше. Сьогодні поняття ділового дрес-коду розмивається, і навіть перші леді знижують градус формальності: Меланія Трамп робить ставку на кольоровий total look, Бріжит Макрон на зустріч в єлисейському палаці приходить в міні, а про масивні намиста і леопардового взуття прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей збираються зняти документальний фільм.

Єлизавета II і Тереза Мей

Простежити трансформацію power dressing можна і на прикладі Вікторії Бекхем. Велика шанувальниця суконь-футлярів, останній рік вона буквально не вилазить з костюмів oversize, які (на відміну від своїх попередників з 80-х) не роблять фігуру масивніше, а навпаки, підкреслюють її витонченість. Відмовилася вікі і від шпильок Christian Louboutin, замінивши їх зручними кедами.

Вікторії Бекхем

Колекції Свіжий погляд на гардеробу ділової дівчини сьогодні пропонують Hugo Boss, Rag & Bone, Stella Mccartney і Calvin Klein. Ці бренди стирають кордони гендеру, поєднуючи в одному образі класику і спорт. Ідеальну офісну уніформу можна знайти і у наших дизайнерів: шанувальниці мінімалізму оцінять колекції Elena Burenina, Theo і залив, а за жіночними силуетами варто йти до elenareva і the Coat by Katya Silchenko.

Залив

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Elena Burenina

Przhonskaya

Przhonskaya

Przhonskaya

Przhonskaya

Six

Theo

Theo

Theo

Практика Першою інвестицією в хороший діловий образ повинен стати костюм, складові якого можна носити окремо. Якщо вся ваша гардеробна база включає предмети, легко комбинирующиеся між собою, вам вдасться з мінімальними зусиллями створювати десятки різних комплектів. І головне, пам’ятайте: сьогодні збираючись на роботу жінки не повинні думати, оптимальна довжина спідниці і не надто яскрава взуття. Ефективність людини не пов’язана з його зовнішнім виглядом. Так, стиль може служити потужним інструментом — але щоб оточуючі повірили у вас, необов’язково одягати піджак з підплічниками. Тільки якщо він вам подобається.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.